| cszw a întrebat:

Am o pisica, are cateva luni si de cateva zile i se scurge ceva alb din unul din ochi, a inceput sa se umfle putin si nu il poate deschide in totalitate, cred ca are conjunctivita. Ce picaturi trebuie sa ii cumpar, vreau nume nu sfaturi gen: du-te la veterinar etc...
Am mai citit pe TPU ca se poate trata si cu ceai de musetel, este adevarat?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceaiul de musetel e foarte bun. Dar ai grija sa nu fie fierbinte!
In caz ca nu apare nicio schimbare, cred ca ar trebui sa te duci la veterinar pentru a nu se inrautati!