| anonim_4396 a întrebat:

Am o testoasa cu tâmple galbene de aproximativ 7luni si acum nu mai mananca nimic, i-am cumparat diverse mancaruri speciale, dar nu mananca. Aveti idee de ce sau ce pot face?

2 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Cred ca e bolnava. Nu/s expert om asa ceva dar cred ca e bine sa o duci la un veterinar sau informeaza-te pe net.

| Elena018 a răspuns:

Am avut si eu o asemenea testoasa. Lasa-i mancarea putin mai mult decat o lasi de obicei. Un factor important este si mediul in care sta, temperatura apei si lumina sunt foarte importante pentru o viata fericita a testoasei tale.