| AnaBonteanu a întrebat:

Cat costa o testoasa cu tample galbene? happy

Fundaaaaaa :X

Răspuns Câştigător
| alex118x a răspuns:

Este destul de prietenoasa, iti trebuie un agvariu cam de 100x50cm ci putin adanc ca sa poata inota si restul gasesti aici http://www.eva.ro/......-6067.html

6 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

2 broscute cu acvariu+filtru+accesorii cam 150lei

| AnaBonteanu explică:

Mai am o intrebare... testoasele cu tampel galbene pot sta pe uscat mult timp?

| alex118x a răspuns:

Pretul variaza de la 30 la 50 de lei in functie de ce specie vrei

| AnaBonteanu explică (pentru alex118x):

Poti sa-mi mai raspunzi la o intrebare...ce fel de testoasa este foarte prietenoasa? si inca una... straight face.ce ii trebuie unei testoase?
Ms happy

| AnaBonteanu explică (pentru alex118x):

Ms mult :*

| AnaBonteanu explică (pentru alex118x):

Mai am o intrebare... testoasele cu tample galbene pot sta pe uscat mult timp?

| alex118x a răspuns (pentru AnaBonteanu):

Este destul de prietenoasa, iti trebuie un agvariu cam de 100x50cm ci putin adanc ca sa poata inota si restul gasesti aici http://www.eva.ro/......-6067.html