| Parascan_Irina_1997 a întrebat:

Am un bichon care mananca si doarme destul de mult are 5 saptamani este normal?

Răspuns Câştigător
| Floristean_Dan_1974 a răspuns:

Da este normal, puii de caine sau puii în general dorm și mănâncă mult pentru ca sunt în creștere,.Nu te îngrijora.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi da, e pui, si copii mici dorm sa creasca mari, asa si el,. Este puiuț de cîine trebuie sa doarma sa se faca mare, sa i ti traiasca, lasa l sa doarma cit vrea el, nu il trezii ca il stresezi degeaba. Ce culoare este?

| DaniTDCI a răspuns:

Si catelusa mea la fel face, avand 7 saptamani happy