| Kisses a întrebat:

Am un hamster pitic de 2 ani și 3 luni, de 2 zile are " boala cozii umede", are diaree, se scarpină intr-una, dar mănâncă mereu. E chestia ca a slăbit rău. I-am luat de la farmacie oxitetraciclina ( antibiotic ) și evomec ( am tamponat pe el ). Evomec e bun de dat și pe piele? ( doctorul așa a zis, dar eu știam ca se face injectabil ). Parcă nu se mai scarpină așa rau, acum o ora l-am dat. O mai avea șanse sa scape? ( având în vedere ca mănâncă mereu )

Răspuns Câştigător
| ZzZiasmizZz a răspuns:

Pff...nu se stie..eu am avut tot problema asta cu al meu..si a murit.