| SanziiAndry a întrebat:

As vrea nume de labrador [baiat]. Daca se poate sa inceapa cu litera M si daca are o semnificatie sa imi spuneti! Funda pentru cele mai frumoase nume!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| harhas a răspuns:

Marble sau Morris tongue happy

| DimLight a răspuns:

Mozart big grin

| gabriela1150 a răspuns:

Mike

| AAlleexxx a răspuns:

Max, Manny, Maximus, Maduro, Maggie, Mambo, Macho,, Mack, Mackenzie, Macmillan, Miles, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Morris, Mortimer, Mouser, Mozart, Muddles, Murphy,

| sapunlichid a răspuns:

Manolo

| HailMary a răspuns:

Metzi-Zeul aztec ce reprezenta Luna

| HailMary a răspuns:

*Metztli am mancat un t si un l