| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu de unde as putea achizitiona un pui mascul rottweiler din parinti cu pedigree ce canisa imi recomandati din tara care este mai de incredere pentru ca am vazut f multe pe net dar nu stiu care merita cel mai mult. specific ca sunt din Iasi cu cat e mai aproape canisa cu atat mai bine.din cate stiu in Iasi nu este niciunacrying

Răspuns Câştigător
| anca29 a răspuns:

Canisa premium! Imi iau eu cainele de acolo si cica sunt foarte buni

| ARYRAMY a răspuns (pentru anca29):

Multumesc o sa apelez si eu cred ca tot la ei par seriosi.

| anca29 a răspuns (pentru ARYRAMY):

Ok! Mersi si sa ai grija de cutu!

4 răspunsuri:
| RoxanaDenisa a răspuns:

Eu nu am aceasta rasa, cresc alta rasa cu totul diferita de rott. Dar colegii mei de pe forum au canise de rotweiler, si sunt si seriosi.
Aici este site-ul: http://www.animale.ro/forum/showthread.php? 58565-Rottweiler

| AlexForU a răspuns:

Păăăi,ar fi un site:Publi24
Este foarte bun, de acolo mi-am cumparat si eu tot rottweiler.
Uite un link:http://www.publi24.ro/anunturi/animale/iasi/?pag=1&q=rottweiler