| LG280 a întrebat:

Buna! Am inceput sa brodez manual niste tablouri si urmeaza sa lucrez si alte broderii si accesorii personalizate. Ma gandesc la un nume potrivit prin care sa ma promovez. Deocamdata m-am oprit la @arta_cusuta_cu_ata (asa ma gasiti si pe Instagram), dar unii mi-au spus ca nu suna bine. Am mai multe idei, dar toate sunt folosite deja de alte persoane cand am cautat pe net. De exemplu, mi-ar fi placut si Broderii de poveste, dar nu este disponibil.

Voi ce sugestii de nume aveti pentru hobby-ul meu cu broderii handmade! As aprecia sincer cateva idei mai originale! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BobTheCat a răspuns:

Hmm...Ce ati spune de "Broderii cu suflet"? Sau poate "Arta cu suflet"? Stiu ca nu sunt cele mai originale idei, dar poate va plac. De asemenea, chiar imi place ceea ce faceti, mult respect! happy Zi frumoasa!

| LG280 explică (pentru BobTheCat):

Broderii cu suflet este o varianta la care m-am gandit, dar este deja altcineva care foloseste aceasta denumire. Broderii cu stil, la fel este indisponibil. Arta cu suflet imi suna bine! O sa tin cont de aceasta sugestie. Multumesc. Eu ma gandeam si la Arta Brodata, e mai scurt si e disponibil, dar nu suna cam general?

| BobTheCat a răspuns (pentru LG280):

Si Arta Brodata suna destul de bine, si e usor de retinut! Cu placere! happy

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu le cumpără nimeni.

| timidu89 a răspuns:

Buna! Unele arata bine, altele nu cred ca se vor vinde din pacate

| adryang78 a răspuns:

Poate "arta_cu_acul"?

| LG280 explică (pentru adryang78):

Multumesc pentru sugestie

| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Ața Magica
Puncte și Povești
Vis în Ață
Broderii de Vis
Ața de Aur
Măiestria Aței
Fantazii Înțesute
Povești Încusute
Brodate cu Drag
Arta Povestită în Ață

| LG280 explică (pentru medicveterinarbucuresti):

Multumesc pentru toate ideile