| Blînda_Daria_1994 a întrebat:

Am o țestoasă cu tample galbene dar nu am scos-o niciodata pe jos sa se plimbe prin casa si acum am scos-o si sta doar intr-un loc.

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Daca este de talie mica,se simte pradata,crede ca esti un pradator.O sa se obisnuiasca in timp. Daca are suficient spatiu si conditiii in acvaterariu sper sa ai, acvariul nu este bun, si nici terariul, are nevoide atat de uscat cat si de apa, daca ii este bine acolo las-o acolo. Daca vrei sfaturi diverse despre orice fiinta acvatica lasa-mi un nume de facebook, sau spune-mi si iti las eu happy.
O zi buna,
Adrian!

1 răspuns:
| Clubăreală a răspuns:

E timida, pune-i niste role, o sa se distreze!