| petruxxx a întrebat:

Buna am un catelus de 3 luni pitbull de 2 zile nu a pus nimic in gura, vomita aceasta problema sa inceput de pe data de 23.10. 2015 si inca una nu l-am vaccinat poate ma ajututi cu vreun sfat va rog tin foarte mult la el si nu vreau sa il perd mine plec la veterinar da oricum astept niste sfaturi de la voi va rog?

4 răspunsuri:
| KimLola a răspuns:

Cel mai potrivit lucru e sa mergi la veterinar deoarece el va sti ce are si iti poate sa si sfaturi cum ai putea sa ai grija de el! happy

| petruxxx explică (pentru KimLola):

Da astazi voi pleca multumesc.

| petruxxx explică (pentru KimLola):

Nu mai conteaza a decedat micul meu catel.

| KimLola a răspuns:

Offf.....imi pare rau sad