| Asalos_Claudiu_1996 a întrebat:

Salut, am un câine și am avut o problema cu el la 9 luni, nu mâncase nimica toata ziua timp de o săptămână jumate tot ce mânca sau bea tot vomita, a ajuns la 18 kg, am fost cu el la veterinar si mi-a spus ca trebuie sa-i faca niște analize, dupa vreo 3 ședințe mi-a spus că va trebui sa-l opereze, l-au operat sa făcut bine si acuma are 18 luni si de 2 zile iar a inceput sa nu mânânce și chiar dacă mânâncă tot vomită, aștept cu nerăbdare niște sfaturi in legatură cu el, vă rog frumos, sunt disperat...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
poate mai trabuie niste controale mai intense poate problema vine de altundeva din alta parte a corpului.
O zi buna.

| Asalos_Claudiu_1996 explică (pentru anonim_4396):

Am fost cu el in Austria (Vienna)și l-au operat acolo dar nu i-au gasit nimica la sange la urina la filme la caca la nimica, si cand l-au operat au spus ca a avut prea mult lichid in stomac, acuma eu habar nu am ce s-a intamplat cu adevarat, ce sa spun, vreau doar sa se faca bine nimic mai mult, oricum iti multumesc pentru sfat

2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Schimba veterinarul. Sa nu fie o problema viermi intestinali sau cainele tau are obiceiul sa manance lucruri nesanatoase. Trebuie sa ai grija de el si nu i permite sa manance toate porcariile care sunt prin casa. Asta e o fobie printre catei tineri.