| LuKas9812 a întrebat:

Buna am un ciobanesc german si doresc sa il fac putin mai agresiv si mai serios ca este prea jucaus sare si murdareste hainele poate cineva sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| m2704 a răspuns:

Agresiv nu iti recomand sa il faci.Dar ca sa nu sara pe haine sa ti le murdareasca, Cearta-l de fiecare data cand sare sus.

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Imbraca pe cineva urat si gros si sa-l atace cu un bat, tu il tii de lesa.se enerveaza si devine rau, cu timpul.

| gabytzzaLOVE a răspuns:

Eu imi pedepsesc catei cand fac ceva rau stropindu-i cu un puf in fata. daca vrei sa-l faci mai agresiv enerveaza-l joaca-te cu el