| Ancutza99lovly a întrebat:

As vrea sa cumpar si eu o catelusa de o luna Bichon Maltez rasa pura in Caracal pana in 6 milioane ...cine poate sa ma ajute primeste ff multe multumiri si funda big grin cel mai bun si rapid raspuns big grin o safie premiat.

Răspuns Câştigător
| Rainbow37 a răspuns:

Buna.Cățelușa la 6 milioane nu cred ca vei găsii.Dar uite aici un site.http://www.eanimale.ro/anunturi/caini/vanzari/ Sper ca te va ajuta. Funda?

| Rainbow37 a răspuns (pentru Rainbow37):

Funda?

| Ancutza99lovly explică (pentru Rainbow37):

Gabriela99 Multumesc pentru raspunsuri dar am spus pana in 6 milioane sau la 6 milioane si din caracal. in ori ce caz. iti multumesc daca mai gasesti poti lasa likul aici... Multumesc :*

| Rainbow37 a răspuns (pentru Ancutza99lovly):

Ancutza99lovly înțelege ca la 6 milioane cățelușă nu găsești. Poți sa cauți tu cat vrei.Eu am încercat sa iti găsesc la 7 milioane dar vad ca pentru tine e mult...