| LoLMario a întrebat:

Care sunt simptomele unei muscaturi de capusa la un catelus de 3 luni? El la ceva timp dupa eventuala muscatura a plans aiurea putin si cateva secunda a mers asa...stramb! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SirOne a răspuns:

Atunci cand capusele musca un catel acesta nu prea mai are chef de joaca, nu mai este asa de energic, si nu mai mananca.Ce zici tu acolo nu pare a fi muscatura de capusa. Poate altceva il deranjeaza

6 răspunsuri:
| KyLerMzQ a răspuns:

Ce culoare avea capusa si cat de mare era?

| LoLMario explică (pentru KyLerMzQ):

Pai era cenusie si era foarteeeeee dar foarte mica!

| KyLerMzQ a răspuns (pentru LoLMario):

Era cat aproximativ cat un bob de mazare verde sau mai mica?

| LoLMario explică (pentru KyLerMzQ):

Era mult mai mica! Era cu o marime mai mare decat un varf de ac! Ai mei au zis ca era un pui de capusa.

| KyLerMzQ a răspuns (pentru LoLMario):

Ai scos-o? Daca ai scos-o si vezi ca n-are chef de nimic si nu mananca dupa vreo 2-3 zile du-l urgent la veterinar. Sper ca te-am ajutat.

| FloFlo888 a răspuns:

Buna! Dupa spusele tale nu prea pare muscatura de capusa. dupa parerea mea mai mult cred ca sa intepat in ceva..si daca e la vreo labuta..intrat vreun cui ..nu stiu. sper ca te-am ajutat tongue