| αɴι28 a întrebat:

Ce rase de caini de talie mica stiti? Nu chiar foarte scumpi, in jur de 200-400 de lei.

5 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Mai bine adoptă un cățel de la ecarisaj.

| RedNose a răspuns:

Un caine care te costa in jur de 200-400lei,tot de atat va face. Pe mercador gasesti orice "rasa" vrei, doar ca la banii astia sunt metisi, pot fi bolnavi sau nevaccinati.
Eu te sfatuiesc, ori sa adopti unul, ori sa strangi 200e si iti iei unul cu pedigree si ai garantia ca e 100%pur, sanatos si are temperament specific rasei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

..mai bine du-te si adopta un catel.....eu asta am facut.

| Myrcea22 a răspuns:

Schnauzer pitic.Boston Terrier

pechinez imperial

| andrutza2013 a răspuns:

Si-tzu, bichon, pechinez, terrier...