| Adry05 a întrebat:

Buna!
Daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscatoare. Am un perus si de vreo 2-3-4 zile are partea aceea a piciorului de care sunt prinse degetele umflata destul de rau. Am sunat ieri la 2 medici veterinari si au zis ca nu consulta animale atat de mici. O sa mai incerc eu sa dau de alte cabinete, dar pana atunci stiti ce as putea sa-i fac? Macar cum si unde sa-l tin ca sa nu-si mai chinuie piciorul? deja ii aluneca piciorul acela de pe bat din cauza ca e umflat. Dar mi-a zis cineva sa il pun sa stea tot pe un bat ca asa e constituit piciorul lui, si stand cu el drept pe o suprafata plana i-ar face mai mult rau.
O parere? Mai ales daca ati avut pasari si ati trecut printr-o situatie asemanatoare.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Esti in Bucuresti? Iti pot recomanda un cabinet veterinar unde consulta si animalute mici.

| Adry05 explică (pentru Aasdfghj):

Nu sunt din Bucuresti. Am gasit pana la urma, multumesc oricum!