| viperra a întrebat:

Eu am o pisica femela de aprox. 3-4 luni si ieri am mai gasit una, tot femela care are 1 luna. Pisica de 3-4 luni ii da cu labutele pste cap celei mici si sasaie la ea.O va bate cea mai mare pe cea mica pe veci sau le trebuie timp sa se inteleaaga?(app, stau impreuna de ieri) ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Solomon_Diana_1996 a răspuns:

Nu, nu se vor bate tot restul vietii ci doar pana se acomodeaza!

2 răspunsuri:
| BlackArt333 a răspuns:

Dureaza putin pana se obisnuiesc. Asa a fost si la bunicii mei. Dar e cu unul de 7 ani si unul de 4 luni la ei. Si eu am o pisica tot de 3-4 luni si am dus-o odata la motanelul ala de 3-4 luni. Nu e aceeasi diferenta e varsta ca la ai tai dar. Ma rog!
Ei se cunosteau de mici si se jucau impreuna la 1 luna!
Le-a trebuit 5 ore sa treaca la vechiile obiceiuri! Stiu ca probabil nu iti e de folos, dar asta a fost la mine... tongue

| Rallucaa435 a răspuns:

Hey! Nu se vor bate pe veci, le trebuie timp pana se acomodeaza una cu cealalta! Funda?