| deny a întrebat:

.imi spuneti si voi niste rase de caine de talie medie.care pot sta in apartament?(fara bichoni si alte chichinete)gen:samoyed sau akita sau bullterrier etc

Răspuns Câştigător
| T7uk a răspuns:

Pitbull, Amstaff, Bullterrier, Border Collie, Labrador Retriver, Golden Retriver, Samoyed, Akita, Chow-chow, Shar-pei, Husky, Beagle, Canaan, Akita American, Malamut, Caniche, Coker. Mama... ce enciclopedie ti-am facut laughing.

| Paulla a răspuns (pentru T7uk):

Husky în apartament?laughing Ai făcut tu o enciclopedie, dar una cât se poate de proastă.

| T7uk a răspuns (pentru Paulla):

Vezi ca se poate... dar trebuie sa il plimbi multwinking.

| Paulla a răspuns (pentru T7uk):

Tu crezi că cu câteva plimbări satisfaci nevoia unui câine creat pentru a munci, pentru a trage la sanie?

| T7uk a răspuns (pentru Paulla):

Eu nu ma refer la o plimbare pe zi de 5 minute. Ma refer la mai multe de cate o ora sau mai mult in care sa si alergi cu el.

11 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Caniche

| BiuL a răspuns:

Retrevier auriu, labrador, sunt superbi, insa nu stiu daca le-ar placea in apartament. Si cockerul l-as incadra la rasa medie si el s-ar acomoda si la apartament. Sau un fox terrier ori beagle.

| AndreeaAS a răspuns:

Teckel!

| EvaneSScence a răspuns:

Akita e prea mare pentr apartament. Daca nu vrei canish, un labrador de ex.

Răspuns utilizator avertizat
| aura36 a răspuns:

Tibetani spaniel, eu am unul si e fff dragut si inteligenti
happy