| Betty288 a întrebat:

Buna mi-as dori tare mult o pisica.Dar parintii nu ar vrea pentru ca am mai avut una si era obraznica si pe deasupra stau la bloc dar am gasit multe pisici dragute vaccinate blande si cuminti din care mi-as dori tare mult macar una.imi ziceti si mie ce sa fac ca sa ii conving 100% sa-mi ia una?

Răspuns Câştigător
| Kate99 a răspuns:

Ai putea sa fii mai responsabil in ultima vreme. De exemplu, fa lucruri fara ca ei sa-ti ceara, ca :
-fa-ti curat in camera
- nu mai sta mult la calculator (stiu ca e greu)
-invata mai mult (sau macar prefate)
etc
Mai poti cauta documentare pe net despre cat de responsabil te fac animalele de companie sa ceva de genul. ce zici?
merita incercat? happy

| Betty288 explică (pentru Kate99):

Da suna bine multumesc! O sa incercwinking

1 răspuns: