| Ana1687 a întrebat:

Am o catea batrana. Am observat ca azi a inceput sa aiba spasme si nu stiu ce sa fac. Cum as putea sa o ajut?

Răspuns Câştigător
| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Du o la veterinar si explica situatia, nu ramai cu ea asa ca ii vei face si mai mult rau, macar acolo iti va spune ce sa ii faci si sa ii dai

3 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

O duci la veterinar.

| ItsMaxi a răspuns:

Fiindca este batrana, nu mai are mult si se va duce. Du-o la veterinar, si ulimile clipe faile cele mai frumoase. Oferai iubire, atentie, mancarea preferata, locul preferat. Si pregateste-te de adio. De pe acum, sa nu suferi mai incolo.

| Maciuca_Denis_2000 a răspuns:

Eu am la fel, un caine care in martie ar fi facut 15 ani! In pastele lui 2017 aceasta a început să nu poată să se clatine, nu auzea, si de multe ori cădea jos! Următoarea zi am fost nevoit să o îngrop deoarece a murit! Poate tu ai noroc sa nu fie ca la mine! Incearca sa întrebi un doctor veterinar, poate gaseste un remediu!