| DianaDiaa a întrebat:

Am un hamster si azi am observat ca are o mica umflatura(mai inchisa la culoare) in partea dreapta jos. E ca o muscatura de tantar si are un punctulet alb. M-am uitat acum o ora iar si parca s-a facut putin mai mica.
Nu stiu sigur ce ar putea fi poate s-a scarpinat, de 2 zile il mai scot prin camera cate 10 minute, dar aseara nu avea nimic si azi pana pe la 15:00 a stat in cusca.
Dupa cate am observat,nu are nimic, mananca normal, se joaca nu pare sa dea semne de ceva dar totusi ....si problema e ca la veterinar nu il pot duce, nu stiu cat costa, si unde gasesc cabinet.
As intreba maine in Auchan, la ZooMania, altundeva nu stiu.

Vreau un sfat, ceva ce ar putea avea?
Astept raspunsuri daca stiti
Multumesc

5 răspunsuri:
| gabriela15 a răspuns:

Poate adolescenta incep sa iasa cosurilaughing glumesc, poate l-a ciupit o insecta si s-a infectat da-l cu ceva crema gen nidoflor e foarte bun pentru piscaturi la oameni si de... experimentele cu pastile se fac pe soricei. Il gasesti in farmacii

| BlondicaTha a răspuns:

Eeee nu-i nimic am si eu,, Hamster`` si a vea si el mica umflaturamai inchisa la culoare si nu am cam bagat de seama si a-treia zi cand m-am uitat nu mai avea nimic nu te teme cred ca nu-i nimica.Iar daca a treia zi e totul la fel sau mai grav iti spun sa mergi la un doctor veterinar...Succeshappy

| DianaDiaa explică (pentru BlondicaTha):

Nu prea stiu unde ar putea fi vreun cabinet

| maria89nic a răspuns (pentru DianaDiaa):

Dar unde stai? pe marte? cauta pe internet

| BlondicaTha a răspuns (pentru DianaDiaa):

Pai in oras sau in centrul orasului? si eu nu stiam unde este vreau-n cabinet mediacal si am intrebat pe o femeie si mi-a spus intreaba nu-ti fie rusine.