| LuCi82820 a întrebat:

mi-am luat o catelusa de Dog Argentinean si o am de o saptamana,dar am vazut ca labuta stanga i se rotunjeste foarte tare in exterior, ce problema are si cum pot sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
| RobertFHC a răspuns:

O avea labuta umflata, dar acum nu am de unde sa stiu ca nu vad in ce situatie e.
Cel mai bine du-o la un specialist, un verdict sigur nu prea ai cum sa primesti de pe TPU, pentru ca trebuie sa si sa arunci un ochi asupra catelusei.

Bafta cu ea si paste fericit happy

| LuCi82820 explică (pentru RobertFHC):

Multumesc,Paste fericit si tie!

2 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Du-te cu ea la un medic veterinar!