| TedyGirls144 a întrebat:

Buna tpu.Va rog nu faceti misto de mine, dar...ma joc Elsworld de un an si tot sunt cam nooaba la joc, cu toate ca am level 40.

Va rog sa imi spuneti informatii despre joc si sa ma ajutati in privinta la:

1.In stanga sus unde este caracterul, cum pot avea mai multe "vieti"?(bilele acelea cu aripi)

2.Cum schimb parola?

Cine ma ajuta primeste FUNDA.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nu sunt impotriva jocurilor; dar daca te joci, joaca-te un joc care dezvolta capacitatile mintale si stimuleaza memoria.