| SweetbutPsychoGirl a întrebat:

Bună TPU.
Vreau să-mi cumpăr un cățeluş rasa
West Highland white terrier.
Locuiesc la bloc. Are cineva această rasă de cățel. Cum sunt? Se pot obisnui şi singuri? Cât sunt eu 8 ore la serviciu? Aştept păreri personale.Nu de pe net.
Dau Fundă!

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Cam cate pareri personale crezi ca gasesti pe un site unde la toate intrebarile raspund aceleasi 10-20 persoane? Crezi ca toti avem catei westie sau ca suntem medici veterinari? E cunoscut faptul ca rasa asta e prietenoasa si se adapteaza repede in spatii mici dar sufera dupa stapan daca e lasat singur prea mult ( o sa fie ok 8 ore doar sa nu il lasi mai mult ca altfel incepe sa latre si sa roada ce gaseste prin casa)