| ramona_4785 a întrebat:

Buna tuturor, am un puiut de pisica de o luna si jumatate, ieri l-am adoptat, a mancat, a facut pisu dar nu a facu caca este posibil sa fie constipat sau puii de pisica fac mai rar? VA rog cine are idee sa ma ajute.

2 răspunsuri:
| karsivan a răspuns:

Poti stimula sa faca cu un tampon de vata immuiat in apa calduta sters la fund ma mai multe ori la rand pana face este inca foarte mic ma trebuia sa stea inca 2 saptamani la mama dar nu este vreo probelma i-l ajuti deciteva ori si o sa faca singur.

| mary4048 a răspuns:

Depinde ce a mancat..de regula mama l-ar fi stimulat sa faca asta. poti s-o faci si tu masand usor burtica dupa ce mananca.Sa te bucuri de ellaughing