| Cezara_Maria_1999 a întrebat:

Buna!♥ Va rog, daca stiti, raspundeti-mi urgent...
Am Photoshop CS6. Si stiu un site deviantART. Am vazut acolo multe chestii interesante, dar nu stiu cum sa le bag in Photoshop.Deja le am descarcate in pc, dar in program, nu le gasesc!
Vreau sa stiu cum sa bag :
- - - pachete cu poze png - - -
- - - fundaluri pentru coperti - - -
- - - style-uri - - -.
Cine imi da cea mai clara explicatie, primeste funda!batting eyelashes
Scuzati categoria rolling on the floor

2 răspunsuri:
| johnnyMe a răspuns:

CTRL+ O ...si mergi in folderul unde ai acele ''chestii interesante'' selectezi tipul png, jpeg, psd de fisier pe care vrei sa il deschizi se afla in josul ferestrei!
De exemplu la pachete poze png alegi png!
Sper ca ai inteles daca nu, nu ezita sa ma intrebi?winking

Răspuns utilizator avertizat