| mcsmok3r a întrebat:

vreau sa stiu de unde pot sa adopt(cumpar) un labrador ciocolatiu Ardeal. Vreau sa il vad inainte sa il adopt, ca sa fiu sigur ca este cel pe care il vreau. thx

6 răspunsuri:
| JulyStorm a răspuns:

Cauta pe site-urile cu anunturi.
In perioada asta, catele au inceput deja sa fete, asa ca ai putea sa cauti cu rabdare in urmatoarele saptamani. Pana la urma sigur o sa gasesti ceea ce cauti, dar cu siguranta nu sub forma de adoptie. Nu da nimeni astfel de caini pe degeaba.

| mcsmok3r explică (pentru RedDany):

Ideea la toata intrebarea asta era sa vad caine inainte...sa ma joc cu el...

| RedDany a răspuns (pentru mcsmok3r):

Www.adoptiicaini.ro/ ai nr de tel si poti vb