| Tiara81 a întrebat:

Cam cat m-ar costa un mascul pui shih tzu? Si de unde pot sa mi-l cumpar cu pedigree, cu pasaporti, cu certificat de nastere cu detoate?

Răspuns Câştigător
| Tlbi a răspuns:

Eu am un mascul, e un caine superb. ai gusturi bune! tongue pai eu m-am gandit sa il dau la "imperechere", si daca face 4-5 pui, o sa-i dau destul de ieftin. asta a costat 200 de euro, eu l-as da la jumate', depinde si zona in care stai.

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Rase mai bune pentru apartament de bloc cred că ar fi :
buldog francez,
teckel,
bichon maltez, sau alt bichon
Scottish Terrier și Yorkshire Terrier, sau alt Terrier mic
Sunt și alți câini simpatici dar în funcție de mărimea apartamentului este și mărimea câinelui!
uită-te și după a câinii ăștia!

| MMihai a răspuns:

De unde îi scoți femele dacă ai un mascul ( sau de unde îi scoți mascul dacă ai femelă ), ar fi bine să te orientezi spre o rasă de câine mai normală!
Deci o rasă mai frecventă, în România!

| OmNom a răspuns:

Trebuie sa iti eu unul micut dar sa aiba 2 luni ca sa aiba certificatul si sa ii faci vaccinul pana la 1 an

| girlemo a răspuns:

Pai titi pot sa iti zic ca un caine de care vrei uh costa 8, 9, 10 milioane depinde de unde il iei si daca il vrei si dotat cam atat costa!