| 13DoXy13 a întrebat:

Care credeti ca e cel mai potrivit animal de companie?

Răspuns Câştigător
| CokoStar a răspuns:

Eu am un motan şi un căţeluş care se numesc Skamp şi Lopy şi îi iubesc mult.

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Omul. Numai daca n-ar musca atat de tare...

| Dash a răspuns:

Pisica.

| Muhteşem a răspuns:

Cel mai potrivit animal de companie cred ca este catelul.

Răspuns utilizator avertizat
| DrDeath a răspuns:

O pisica.Este ordonata si curata. Daca sti cum sa te comporti cu ea nu isi face treburile peste tot ci doar in cutia cu nisip, nu mananca mult, se spala si nu lasa par peste tot.Intretinerea unei pisici nu costa mult si tot la 2 zile trebuie sa ii cureti cutiuta.

| BloodPrison a răspuns:

Catelusul:X

| Mistik a răspuns:

Un catelusi.big grin

| kiki_4668 a răspuns:

Papagalii

| ralukzyzy a răspuns:

Cel mai potrivit este un catel, dar daca tu crezi ca nu ti se potriveste poti sa iti iei o pisica sau niste papagali...dar totusi catelushiwinking

| TheSpecialOne a răspuns:

...iubita/iubitul

| helpu a răspuns:

Pestii. Papagalii. Hamsterii. Si cainii :*. Dar de obicei fiecare femeie are cate un bouhee hee

| SuperChocoCherry a răspuns:

Pai eu am un Hamster!big grin. e tare dragut, jucaus, nu miroase urat si nu face mizerie mare!love struck. e tare dragalaslove struck.

| Madi_8495 a răspuns:

Cainele,dar si pisicabig grin.

| shew a răspuns:

1Cainele
2Pisica
3Papagalul
PLS FUNDA

| xKaNzYx a răspuns:

Cel mai potrivit animal de companie este cainele.

| Alnaibicatoateisluate a răspuns:

Cel mai potrivit animal de companie este cainele mai ales pudeli deoarece nu le pica parul si sunt ff dragastosi

| Teapa_1186 a răspuns:

Eu cred ca (,)catelul pentru ca este un bun prieten al omului.

| RkoBest a răspuns:

O dildau