| InstinctPr3ciS a întrebat:

Care dintre voi are pitbull?
Cum se comporta in casa?
Ce varsta are?
Ce parare aveti despre aceasta rasa?

Răspuns Câştigător
| hotza a răspuns:

Nu am pitt am rott cam tot pe acolo sunt ambele rase temperamentale..."fimea" se comporta super frumos in casa cand sunt eu adica doarme si mananca tot timpul in schimb cand sunt plecat si ramane cu alti membrii ai familiei incepe sa latre si sa scranceasca deci sfatul meu ar fi sa-l obisnuiesti cu toti membrii familiei nu de alta dar nu vei fi mereu acasa si-ti va pica bine sa stii ca ai un caine devoitat dar nu o sa-ti placa cand vei vedea ca nu se inteleg restul cu el...parerea mea ar fi sa-l iei dar pentru ca-l tii in casa sa-l plimbi de fiecare data cand ai timp cat de mult posibil pentru dezvoltarea musculaturii

2 răspunsuri:
| Veterinar a răspuns:

Nu am pitbull dar iubitul meu are si stiu cum se comporta :
Are 9 ani si e foarte cuminte in casa.
Am o impresie buna despre aceasta rasa.

| TOLBA_8059 a răspuns:

Salut si eu am un pitbull are varsta de 1 an depinde cum este dresat eu nu am avut probleme cu el este o rasa foarte frumoasa
funda te rog