| Stefii_6358 a întrebat:

Care este cel mai puternic caracter de metin2? Mie imi plac si ninja pe zmeu dar si ninja pe lame. dar as juca cu samanca pentru ca e cel mai frumos caracter daca e fata. dar baiatu e urat! deci care este mai bun? in afara de >suratongue. e urata rau! deci astept raspuns:Xms dau funda:*

Răspuns Câştigător
| FanMJJ a răspuns:

Eu ti-as propune razboinic sau saman ca fata saman mi se pare superba... in schimb fata razboinica dura si tot imi place rolling on the floor

69 răspunsuri:
| shhhs a răspuns:

Salut,
Poate te ajuta acest ghid:
http://orademetin.blogspot.ro/......etin2.html
Bafta!

| aadrobert a răspuns:

Sura pe am daca vrei sa cresti si sura pe bm daca vrei la duel

| andubos a răspuns:

Cel mai puternic caracter e sura dar eu sunt war ninja si sura samanul nu-mi place dar imi plac samancela sunt cele mai frumoase cand ia o armura misto de lvl mare ce e pe sub vusta e jale

| Theaxniz a răspuns:

Eu consider ca toti sunt buni un pic mai slabut este Samanu dar eu am Sura pe arme magice lupta este stransa intre Ninja si Sura, Razboinic un pic mai buni si Ninja pe zmeu nu exista!

| Nick2012 a răspuns:

Băieţi:
Sura şi războinicul sunt cele mai puternice caractere
Fete:
Şamancă şi războinică sunt superbe amandouă caractere şi sunt şi puternice happy

| Nick2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aşa este în sfarşit cineva care ştie că sura este cel mai tare caracter

| Nick2012 a răspuns (pentru Stefii_6358):

Cand văd o fată ninja îmi vine să vomit rolling on the floor

| XTreme00 a răspuns:

Nu ai habar de Metin2.Nu conteaza daca sunt urati sau frumosi.Sura si razboinicul sunt cei mai buni.Samanul e pentru buff si ninja nu am jucat cu el deci nu stiu, dar repet nu ai habar de Metin.Lasa-te zic eu...

| Boss_Gaby_1995 a răspuns:

War-ul este cel mai puternic.
Mental la crescut si corp (aura) la duel