| Angelo2040 a întrebat:

Care stiti, pentru a poseda o arma airsoft,am nevoie de port arma? happy Detalii, dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| RC33 a răspuns:

Atunci e ok, trebiue sa ai doar 18+ ani, nu ai nevoie de permis. Have fun!

2 răspunsuri:
| RC33 a răspuns:

Nu ai nevoie. Dar e ilegal sa tragi in cineva, trebuie folosita doar in poligon*.
*In caz ideal laughing

| Angelo2040 explică (pentru RC33):

Doar de fun, nu vreau sa trag in nimeni laughing, vreau sa ma duc prin padure si sa trag aiurea prin sticle si alte tinte happy

| RC33 a răspuns (pentru Angelo2040):

Atunci e ok, trebiue sa ai doar 18+ ani, nu ai nevoie de permis. Have fun!