| AnaMariaPisica a întrebat:

Cat costa deparazitarea la pisici interna si externa, dar sa ii fac carnet de sanatate? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Keety a răspuns:

In general carnetul costa intre 10-15 lei deparazistarea interna 5-10 lei (maxim dar pastila la un pet shop e 3-4 lei)iar externa costa intre 20-30 lei (la pet shop costa in jur de 20-40 lei ) fundita

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am caine pechinez.dar din ce imi aduc aminte o deparazitare interna si externa nu depaseste 100 de lei(1 milion de lei vechi). Acum nu stiu la pisici, dar nu cred ca e foarte diferit la pret..tot pe acolo trebuie sa fie.La carnetul de sanatate nu cred ca e mare problema..cu banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la un cabinet veterinar şi afli. Fiecare practică preţurile sale, aşa că diferă cu ceva lei de la cabinet la cabinet.