| nononono1111111111 a întrebat:

Cat rezista cainii singuri acasa? Ma intereseaza la bichoni in special!

1 răspuns:
| maria_9426 a răspuns:

Buna.
Pai nu stiu exact, si eu am avut un catel la apartament pe care il lasam singur vreo 7 ore cat eram eu la scoala si cand veneam acasa il gaseam speriat, vai de el.
Deci, nu e bine sa ii lasam singuri, se sperie si isi fac mai mult rau.
Bineinteles ca mi s-a rupt sufletul vazandu-l asa dar nu aveam ce face, intr-un final l-am dus la tara. Acum ii e bine.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa.