| Amypss a întrebat:

Catelusa mea schioapata de piciorul stang cand alearga si cand merge ceva mai repede, dar cand merge incet nu schioapata.Voi ce credeti ca este asa din nastere sau o banala scadere de calciu?

4 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Poate sa fie din cauza calciului, mergi la veterinar sa ii faca un control si o sa vada el problema.
Ai cautat-o sa vezi daca nu are ceva acolo?

| Amypss explică (pentru DenissaRoxana):

Nu are nimic si cand am fost la veterinar a zis sa ii dau vitamine.Am terminat vitaminele si tot schioapata nu se observa niciun rezultat

| DenissaRoxana a răspuns (pentru Amypss):

Schimba veterinarul!

| Amypss explică (pentru DenissaRoxana):

Oare sa ii fac o radiografie? Ai idee cat costa?