| kpoplover21 a întrebat:

Cati ani traieste un iepure domestic?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

6-7 ani depinde cat de puternic este si cat de bine este hranit si ingrijit ( mancare, apa, curatenie, tratament ).

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca ai grija de ei nu ii infometez si sti ce sa le dai de mancare traiesc aproximativ 4-5 ani lejer.

| hrfygghfyt4657jhgju a răspuns:

Daca ai grija foarte mare de el poate ajunge pana in 8 ani, daca nu cel mult 2 ani

| Lupu_Denis_1995 a răspuns:

Un iepure domestic traieste mai mult decat unul salbatic. In general cel domestic traieste intre 7 si 11 ani. Funda?