| AvonWbusiness a întrebat:

Ce animalute aveti in apartament? Eu de exemplu am un hamster, o testoasa si un papagal.

Răspuns Câştigător
| Giovanna a răspuns:

Eu am un bichonel maltez de toata frumusetea big grin are doar 2 luni si e foarte energic! Are personalitate, face doar ce vrea el big grin dar tot il iubesc :*

6 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Un hamster si 5 pestilove struck

| Gicone a răspuns:

Eu am 4 pesti in acvariu

| anonima_5010 a răspuns:

Am un ciobanesc german si un papagal nimfa.

| Xonia a răspuns:

Acum am pesti.
Am avut porcusor de guineea, si pe viitor as vrea un papagalhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eua m pesti guppy! O multime! Si cred ca o pestoaica e pregatita sa faca pui... Sunt foarte multi, in special pui.

| ancutssa97 a răspuns:

Am 4 papagali; o pisicuta de 1 luna jumatate(birmaneza) si un bichonel maltez