| AnonimAnonimAnonimAnonim4 a întrebat:

Ce caini de talie mica si foarte frumosi cunoasteti? Daca puteti sa imi spuneti si pretul aprox. ar fi perfect.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Cel mai frumos caine, este acel pe care il vei creste tu!
Eu ador rasele de caini pe care ii am.
Un lup ciobanesc/o pechineza si o corcitura de lup cu rotweiler.
Pretul difera la toate rasele de caini.
http://olx.ro/animale-de-companie/animale-de-companie/caini/
O zi buna :)

| Adry05 a răspuns:

Frumusetea e relativa, tu poti considera superba o rasa iar eu oribila. E strict alegerea ta ce-ti place, dar uite aici mai multe rase si unii sunt absolut adorabili:
http://www.cateicompanie.ro/caini-de-talie-mica.html

| MistretulPufos a răspuns:

Maidanezii-0 lei

| Croitoru_Cristina_1970 a răspuns:

300 aprox

| MayaandSasha a răspuns:

Heylaughing)
Eu am un Bichon Frise care are aprox. 1 an. Este un caine fffoarte inteligent si foarte jucaus!

| AnonimAnonimAnonimAnonim4 explică:

@MayaandSasha cum pot achizitiona si eu unul? Cat costa? Adica tu cat ai dat pe el?