| xxxLoveGamesxxx a întrebat:

Ce-mi recomandati dintre un bichon maltese si un yorkshire terrier? Care este un animal mai bun de apartament? Justificati. Multumesc anticipat~! (Funda la cel mai complex raspuns)

Răspuns Câştigător
| Sara67 a răspuns:

Buna, iti recomand yorkshire terrier pentru ca nu creste mare si se acomodeaza perfect cu viata de apartament.Si eu am unul are 6 saptamani. Sper ca te-am ajutat

| xxxLoveGamesxxx explică (pentru Sara67):

Multumesc de ajutor! Azi mi-am cumparat si eu unul si sper sa se acomodeze cu viata de apartament ^_^

| TeIubesccc a răspuns (pentru xxxLoveGamesxxx):

Vreau si eu un raspuns aici, te rog : http://www.tpu.ro/......mai-multe/

Multumesc anticipat! :-*