| Andre a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa imi cumpar dintre rasele Westy Bichon maltese Yorkshire terrier funda pentru cele mai reusite raspunsuri

Răspuns Câştigător
| CristinaCristi a răspuns:

Buna! eu iti spun asa:eu am un catelus yorkshire terrier de 4 luni este asa micut si dragut.eu pe el am dat 300 euro si din cate am inteles bichonul peste 200 euro.chiar daca yorkshine terrier e un pic mai scump eu zic sa-l iei pe el.bine de bichon depinde de unde il cumperi.succes! sper ca te-am ajutat fundisa?

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Bichon. Sunt ca niste bijuterii!

NOname
| NOname a răspuns:

Amandoi sunt adorabili. Dar totusi, cred, ca eu mi-as lua un Yorky (e mai mic si parca un pic mai putin activ decat bichonul, iar eu stau la bloc sigh ). day dreaming

NOname
| NOname a răspuns:

Dar totusi cei mai draguti, inteligenti si frumosi (din rasele de jucarie), dupa parerea mea, sunt Cavalieri King Charles Spanieli http://photobucket.com/images/cavalier%20king%20charles%20spaniel/

| ChocolateDroid a răspuns:

Eu ador Yorkshire Terierri`i :X Sunt adorabili.
Westie si Bichonii seamana putin.
Am un bichon de 1 an pe nume ATHOS. E ffff dragut love struck numai ca i-a ros la mama 6 perechi de pantofi big grin si plasa de tzantzari big grin Oricum ma jucam aproape incontinuu cu el, si e f jucaus si dragut.
Toti sunt frumosi in felul lor. Cand o sa te atasezi de el vei vedea ca pentru tine va arata minunat + ca si eu am invatat ca un caine nu e jucarie si nici o fita. Cu un caine nu dovedesti ca esti mai tare. Sunt si ei ca oamenii. Pt copii - un prieten; Pt. adulti - ca un copilas.

Yorkie :X

Răspuns utilizator avertizat
| Brotacel a răspuns:

Buna!

Eu ador yorkshire terrier, imi place la nebunie. Si eu am avut unul dar l-am pierdut si nu l-am mai gasit. Daca as avea posibilitatea sa cumpar din nou un caine as cumpara yorkshire. e adorabil.jucaus.isi face treburile unde trebuie daca il inveti.Sincer eu te sfatuiesc sa iei un yorkshire.

Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Mie imi place mai mult un caine din rasa Bichon Frise, sunt foarte simpatici si micuti :) http://media.photobucket.com/......_w450.jpg.

| ramona0506 a răspuns:

Bichon...:X

e tare frumos:X:X

terrierul, nu e asa dragalashsad

adica bichonul este pufos sh frumos, jucausi...si nu prea scumi

| kidblue_9796 a răspuns:

Amndoua rasele sunt foarte dragute. dar mi se par mai draguti catelusii din rasa Yorkshire terrier pentru ca sunt mai micuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Westie! Sunt foarte draguti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yorkie sunt foarte cuminti...

| rocsette a răspuns:

Un bichonhappy nu sunt pretentiosi...sunt jucausi si toata ziua sunt pe sotiihee hee