| tania123456789 a întrebat:

Unde pot gasi caini ori caniche ori bichon maltese ori yorkshire terrier la un pret mai avantajos?

Răspuns Câştigător
| Nayuky a răspuns:

Salut^.^^.^Pai cel mai bine este sa iei de la crescator.Cauta pe publi24 caini de aceasta rasa din judetul tau.Acolo vand oameni acini de diferite rase din mai multe judete.Selecteaza rasa dorita de tine si dupa judetul din care esti.Si sunt diferite oferte. Oamenii aleg la ce pret vor sa ii dea si si poti negocia cu ei daca te pricepi. Poti discuta cu ei sa mergi sa vezi puii si parintii puilor.Bafta^.^^.^apropo ce rasa iti doresti?

| tania123456789 explică (pentru Nayuky):

Pai m-am mai gandit ori yorkie ori teckel sarmos ori bichon maltese happy

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Ca sa gasesti un yorkie cu pedegree e 400 de euro. mai ieftin nu gasesti. Fara pedegree e intre 200-250-300 euro. Eu am cu 180E fara pedegree. Daca gasesti mai ieftin de atat bafta! happy

| alinutaalinuta1999 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iei yorkie de la canisa helloyorkie cauta p google ori vezi cum cauti dar sa stii e de specialist nu stiu cat costa dar sunt de mare calitate, ori canisa premium tot p google si aceea e buna! funda? vreau si eu prima mea funda... crying