| anonim_4396 a întrebat:

Ce rasa sunt acei catei care intorc oile sau caprele?

Răspuns Câştigător
| DragoStefaN a răspuns:

Talia cainelui este medie, sunt negrii si in general au si pete albe, ei sunt.

10 răspunsuri:
| DragoStefaN a răspuns:

Rasa se numeste Collie!

| anonim_4396 explică (pentru DragoStefaN):

Sunt de marime medie si negri? Un vecin vrea sa ii caut un caine de intors oile si nu stiam ce rasa este.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Gata am gasit rasa dar el zice ca e mic si negru acest caine care il doreste.

| DragoStefaN a răspuns (pentru anonim_4396):

Talia cainelui este medie, sunt negrii si in general au si pete albe, ei sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt cainii ciobanesti? straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu.Sunt o rasa de caini care de mici ii deprinzi cu o comanda si ei incepe sa latre si sa fuga in jurul oilor.Au asta in instinct. Inca nu am aflat concret.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am inteles,nu am cunostinta in domeniu,stiu doar de aia mari,albi, si blanosi, care stau dupa oi, vaci, capre laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am aflat.Caini de Puleu.Asa se numesc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing)) ce denumire interesanta...

Răspuns utilizator avertizat