| bogdanstelistul a întrebat:

Cum imi dau seama daca un caine malamut de alaska e original? Cei care stiti concretbig grin

3 răspunsuri:
| Roxana90roxana a răspuns:

Ciudat numele imi spune multe si nimiclaughing am gasit o poza.seamana foarte mult cu huskey siberian sau orice alt huskey din cate am vazut

pai nu cred ca au ajuns pana si caini sa fie contrafacutioh go on

merge eu am un huskey si este "original" tonguetongue

| Paprik a răspuns:

Te uiti la eticheta.
Daca si asta e produs in China nu e bine laughing

| bogdanstelistul explică:

Paprik, buna asta! Ma amuza tare mult prostia ta! hahalaughing

Numai noobi pe aici : Daca masa e malamut de alaska iar tacsu` e lup atunci iese `curcitura`; rezulta ca nu e original. Chiar trebuie sa explic tot? Incultii