| AlexAndrei96 a întrebat:

Cum sa-mi dresez pisica Becky? Sa faca la cutia de nisip, sa se culce pe o perna de pisici sau cum ii zice pe care i-am cumparat-o, si nu stiu..sa fie dresata in general. Acum e timpul, ca e micut. Are vreo 3-4 luni.

Răspuns Câştigător
| Bybanu a răspuns:

Il pui in cutia de nisip atunci cand vezi ca se pregateste sa faca..si daca face caca in casa, il iei de ceafa..si il certi, si eventual poti sai tragi si o palma usor..si sa-l pui in cutia cu nisip

si cu perna. cand doarme incearca sa-l pui acolo..sau daca sta langa tine in pat, ia perna langa tine si pune-l pe ea

3 răspunsuri:
| Bruhu a răspuns:

Pai ai putea sa o dresezi prin a-i da exemplu, asa o sa vada si ea ce are de facut si va intelege.

| Bybanu a răspuns (pentru Bruhu):

Sa se cace el in cutie?

| AlexAndrei96 explică (pentru Bybanu):

rolling on the floor)))

| Bybanu a răspuns (pentru Bruhu):

Il pui in cutia de nisip atunci cand vezi ca se pregateste sa faca..si daca face caca in casa, il iei de ceafa..si il certi, si eventual poti sai tragi si o palma usor..si sa-l pui in cutia cu nisip

si cu perna. cand doarme incearca sa-l pui acolo..sau daca sta langa tine in pat, ia perna langa tine si pune-l pe ea