| RazvanSmile a întrebat:

Daca sunt minor poate sa-mi livreze un caine din Anglia pe numele meu?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, dacă ai 14 ani şi ai buletin merge! Succes.
Sper să-ţi ajungă căţelul cu bine.
O seară frumoasă!

| RazvanSmile explică (pentru Brâncuşi):

Am 13 happy

| Brâncuşi a răspuns (pentru RazvanSmile):

Nu ai cum să-l ridici de la poştă, roagă un părinte, sper să reuşeşti.
O seară bună!

4 răspunsuri:
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Legea spune ca trebuie sa ai 14 ani si buletin! Succes

| tracicus a răspuns:

Daca caine le face parte din categoria cainilor agresivi sau periculosi, nu. Acesti caini se pot duce in tara pe cale oficiala doar cu, carnet de sanatate, pasaport, buletin, proprietarul sa aiba cazier curat, sa aiba minim 18 ani si cainele sa fie sterilizat. Neoficial poti.
Daca cainele nu e pe aceste doua liste poti, dar probabil trebuie sa ai buletinul tau sau al parintilor (funda)