| ღLiFeHaSMeAiNgღ a întrebat:

Dati-mi va rog o reteta simpla si rapida pentru caini?

Răspuns Câştigător
| Lola23 a răspuns:

Te-as putea ajuta cu aceasta reteta? Se numeste Reteta de duminica:
150g carne de vita, 120g branza dietetica, 1 ceasca de fasole verde fiarta, 1 lingurita faina de oase.

Tai carnea bucatele si o inabusesti in tigaie cu putin ulei. Scurge grasimea si las-o sa se raceasca. Adaugi restul ingredientelor si amestecati. Serveste imediat.

Sper ca pechinezului tau o sa ii placa si nu o sa ii faca rau la burtica. Daca vrei o reteta pentru biscuiti nu ezita sa imi spui!

| ღLiFeHaSMeAiNgღ explică (pentru Lola23):

Ti-as da fundita, dar nu imi apare ca sa pot sa iti declar raspunsul castigator!

15 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

150g carne de vita, 120g branza dietetica, 1 ceasca de fasole verde fiarta, 1 lingurita faina de oase.

| iojybd a răspuns:

Ke caine ai?

| ღLiFeHaSMeAiNgღ explică:

Pechinez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când îţi iei animal, ar trebui să ştii să-l hrăneşti.

| ღLiFeHaSMeAiNgღ explică (pentru anonim_4396):

Nu am voie sa cer sfaturi? Daca nu imi dai un raspuns folositor, atunci mai bine nu il da!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ღLiFeHaSMeAiNgღ):

Ar fi trebuit să ceri sfaturi înainte să ajungă animalul pe mâna uneia cae habar nu are să-l întreţină. Doar zic. Adică, na, animalul nu este jucărie, presupune responsabilitate, creier. Înainte te interesezi. Oricum, felicitări. Încă un posesor de animal care-şi bate joc de săracul suflet.

| ღLiFeHaSMeAiNgღ explică (pentru anonim_4396):

De fapt il spal in fiecare saptamana cu sampon special pentru caini, are un patut moale si calduros, ii dau de mancare pedigree sau mancare pentru caini facuta in casa, nu se scarpina absolut deloc, il piaptan, il duc la coafor, il plimb in fiecare zi, il imbrac cu haine special pentru caini si il duc cu mine in masina cand plec undeva (cu exceptia magazinelor)! Acesta se poate numi un caine neingrijit si chinuit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lola, nu te supăra, ei nu îi apare nimic. Nu are unde. Neuroni, zero.

| ღLiFeHaSMeAiNgღ explică (pentru anonim_4396):

Mai bine taci si vezi-ti de treaba ta! Daca vrei sa stii, nu imi bat joc de el! Il tin la caldura, cu mine in pat sau in patul lui si ii dau in fiecare zi mancare pentru caini (logic ca ii dau in fiecare zi de mancare)sau facuta in casa pentru caini... Oricum, nu stiu de ce te iriti atat de tare! Chiar nu vreau sa ma cert cu tine! Si te rog sa nu mai imi dai raspunsuri aiurea!

| ღLiFeHaSMeAiNgღ explică (pentru anonim_4396):

Si daca vrei sa stii, chiar nu imi apare "Declara raspunsul castigator in dreptul lui Lola! Asa ca nu te baga daca nu stii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ღLiFeHaSMeAiNgღ):

Ok, ok, nu mai pune botic happy

| Lola23 a răspuns (pentru ღLiFeHaSMeAiNgღ):

Deci raspunsul meu ar fi bun dar nu il poti declara castigator?sad

| ღLiFeHaSMeAiNgღ explică (pentru Lola23):

Acum imi apare!happy

| ღLiFeHaSMeAiNgღ explică (pentru Lola23):

Ti-am declarat raspunsul castigator!happy