| asd89asd a întrebat:

Heey.Am o intrebare pentru voi.Am un Shar pai de 1 an si 1 luna.Si vr sa l bag la o combinatie cu o femela.Intrebare e daca o lasa gravida sau cum se zice cati pui iau eu si cat ia cel cu cateaua? Mz anticipat

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Un singur pui se da, ca, cel cu cateaua duce greul cu fatarea.

| Alexandra_Cristina_1994 a răspuns:

Pai cadeti la comun acord..de obicei cel cu femeia iti plateste ca i-ai dat catelul si pastreaza ea caini..sau spui de la ingeput cati catei vrei..si eu am un bichon dar este inca micut.Cred ca voi cere 1-2 pui, cam asa se cere de obicei.Succes.