| AndreeaBt a întrebat:

Hei buna! am si eu o catelusa care cred ca are rapan... imi puteti spune si mie cu ce sa o tratez? Funda:X

Răspuns Câştigător
| MyaMyuka00 a răspuns:

Cum adica rapan? raie? daca raie inseamna ca trebuie sa se scarpine des si blanita ei sa aiba un aspect naspa. il duci la doctor pentru o injectie speciala, odata pe saptamana. intai il duci la doctor si vezi ce spune el.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rapanon?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MyaMyuka00):

? wtf

| MyaMyuka00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adica rapan? raie? daca raie inseamna ca trebuie sa se scarpine des si blanita ei sa aiba un aspect naspa. il duci la doctor pentru o injectie speciala, odata pe saptamana. intai il duci la doctor si vezi ce spune el.

| George1963 a răspuns:

Nu exista tratament, cu parere de rau aceasta va muri

| AndreeaBt explică:

Mersi oricumbig grin