| SpeșălGirl a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Am primit o pisica care are vreo 2-3 luni.I-am dat niste boabe Whiskas junior inmuiate in lapte dar a baut doar putin lapte. Apoi am vazut ca am un plic pentru pisici adulte cu hrana umeda.I-am dat putin din plicul ala si a mancat imediat apoi a inceput sa caute prin casa plicul.Este clar ca ii place foarte mult,dar nu stiu daca este bine sa ii dau daca e pentru pisici adulte, caci ea este doar un pui.Ce ziceti sa fac?

Răspuns Câştigător
| sappy a răspuns:

Cauta hrana umeda whiskas junior!

5 răspunsuri:
| Ciprian96CPY a răspuns:

S-o umflii. Te ajut eu cu teava. Am una cu care suflu-n muraturi. Ce zici?

| SpeșălGirl explică (pentru Ciprian96CPY):

Zic sa te lasi de glume.

| Ciprian96CPY a răspuns (pentru SpeșălGirl):

Iesi dracu cu cotoiul tau. La sobolani cu el

| SpeșălGirl explică (pentru Ciprian96CPY):

La sobolani cu tine*

| Ciprian96CPY a răspuns (pentru SpeșălGirl):

La produs cu mama ta