| GabiD a întrebat:

As dori sa stiu si sa invat cum as putea sa meditez.Va rog raspunsuri serioase, de la cei care o fac in special.

Multumesc+funda+vot folositor la toti!

Răspuns Câştigător
| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Dai un test elevului respectiv pentru a afla care e nivelul lui apoi incepi sa exersezi cu golurile /lipsurile/care le are si lucrezi lectiile de zi cu zi.

| GabiD explică (pentru Dobrin_Maria_1999):

Nu,nu.

| GabiD explică (pentru Dobrin_Maria_1999):

Meditatia aia yoga.Da iti dau funda deoarece mi-ai facut ziua mai buna. ☺

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Intreaba duhovnicul despre asta, cu siguranta te va lamuri. happy